Nový software Spiral Vision

Intuitívní a ergonomický software Spiral Vision je již součástí všech klimatických komor Climats Excal2. Umožňuje komory ovládat snadno a efektivně.

Nový software Spiral Vision

Software Spiral Vision nabízí svým uživatelům tři rozhraní - výroba, standard nebo laboratoř.

• režim "výroba" je jednoduchý a přehledný
  • režim "standard" je již výceúčelový, shromažďuje všechny funkce, které potřebujete pro optimální využití komory
  • režim "laboratoř" je zaměřený na pokročilé testy

Software má k dispozici režim záznamu, editor a dálkové ovládání přes internet. Můžete tak všechny komory ovládat jednoduše, z jedné pracovní stanice.

Spiral Vision má velký 15palcový dotykový displej s vysokým rozlišením, který umožňuje jednoduché ovládání. Díky piktogramům je práce intuitivní a rychlá.

Nový software Spiral Vision je již součástí všech komor Climats Excal2.

Ing. Pavel Medvec

Renáta Sabolová