Gamin s.r.o.

Jsme předním dodavatelem přístrojů pro hodnocení kvality povrchových úprav. Více než dvacet let nabízíme bohatý sortiment výrobků, především na českém a slovenském trhu. Disponujeme širokými, vysoce specializovanými znalostmi, které dále předáváme svým klientům.

Značka Gamin je vybudovaná na hodnotách, kterým sami věříme. Díky tomu se k nám naši klienti rádi vracejí.

Nabízíme

• Korozní komory, klimatické komory, kondenzační komory
  • Přístroje pro hodnocení kvality povrchových úprav, laboratorní přístroje, tryskací, lakovací a metalizační techniku, přístroje pro recyklaci rozpouštědel a vody, ultrazvukové přístroje (NDT) a přístroje pro testování betonů
  • Vyspělé technologie a zařízení pro průmysl - průmyslové vysavače a mycí stoly
  • Komplexní odborné poradenství a školení v oblasti povrchových úprav
  • Technická řešení na míru, záruční a pozáruční servis, včetně dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu
  • Konzultační a kontrolní činnost v protikorozní ochraně
  • Unikátní interaktivní koncept vzdělávání v povrchových úpravách

Chcete vědět, jací jsme? Neptejte se nás, ale našich zákazníků.