Servis a další služby pro Vás

Špičkové klimatické komory Climats, které dodáváme, umožňují realizovat urychlené zkoušky životnosti teplo/chlad, teplotní šoky nebo kombinace klimatických podmínek s vibracemi. Mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie, co se výrazně projeví v následujících provozních nákladech.

Profesionálně poradíme s výběrem komory a vždy hledáme řešení na míru Vaším potřebám. Výběr konzultujeme dle norem, podle kterých chcete testovat, nebo dle specifikace testů, které vyžadujete.

Naše spolupráce s Vámi ale prodejem komory nekončí. Za samozřejmost považujeme servis a další služby, díky kterým zajistíme dlouhou životnost Vašim komorám a jejich spolehlivé testování.

Se servisem máme dlouholeté zkušenosti a naší servisní technici vyřeší vše kvalitně, rychle a k Vaší spokojenosti – to můžeme garantovat.

Zaškolíme, nainstalujeme, vyřídíme, zajistíme

• Reakční doba servisního technika

Víme, že při poruše potřebujete testovat co nejdříve. Proto si reakční dobu servisního technika lze domluvit předem a máte tak jistotu, že bude k dispozici tak brzy, jak ho potřebujete. Žádné zdlouhavé čekání tak nehrozí.

• Instalace a zaškolení

Instalaci a zaškolení bereme jako samozřejmost. Ručíme za to, že komoru máte nainstalovanou správně a testování bude bezproblémové. Vždy se ujistíme, že odpovědná osoba ví, jaké možnosti testování daná komora nabízí a dokáže správně nastavit vše, co je potřeba.

• Telefonní konzultace

Při potížích s nastavením nebo neočekávaných technických problémech nemusíte hned využít návštěvu technika. Nabízíme konzultaci po telefonu, kde Vám náš servisní technik poradí s nastavením, nebo se pokusí vyřešit jednodušší problémy. Nemusíte tak přerušit testování kvůli nejistotě s nastavením. A co se nepovede vyřešit na dálku, vyřešíme návštěvou servisního technika.

• Skladová dostupnost

Běžné náhradní a spotřební součástky máme skladem. Doba opravy se tak zkracuje na minimum. Děláme vše proto, aby oprava byla co nejkratší a nemuseli jste dlouho čekat na další test.

• Servisní prohlídky

Po roce používání komory Vás upozorníme na možnost využití preventivní servisní prohlídky. Budete tak mít jistotu, že komora stále funguje spolehlivě a bezproblémově. Preventivní servisní intervaly budeme hlídat za Vás.

Ing. Pavel Medvec

Renáta Sabolová